Tanie loty do Barcelony

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Gdańska
do Barcelony od 199,00

Wylot

Wylot z: Gdańsk, Polska Lotnisko wylotu: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Przylot

Przylot do: Barcelona, Hiszpania Lotnisko przylotu: Barcelona Airport (BCN)

  • Termin promocji od 2020-02-03 do 2020-10-24
  • Promocja aktualna do 2018-03-31
  • Linie lotnicze: Ryanair Barcelona

Cena od 199.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie linie lotnicze z Gdańska do Barcelony

Tanie przeloty z Gdańska do Barcelony oferują tanie linie Wizzair. W sezonie jesienno-zimowym od 2 lutego 2020 loty odbywają się 2 razy w tygodniu w środy i w niedziele. Wylot z gdańskiego lotniska o godz 05:10, lądowanie w Barcelonie o godz 08:10. Loty powrotne na trasie Barcelona-Gdańsk także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) w godzinach 08:55-12:05. Najtańsze ceny biletów lotniczych liniami Wizzair. Zarezerwuj promocyjne loty z Gdańska do Barcelony online lub skonsultuj się pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Loty z Gdańska do Barcelony. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

FR Wylot

FR 2373

  • 2020-04-25 08:00 Gdańsk (GDN)
  • 2020-04-25 09:15 Londyn (STN)

Czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 3842

  • 2020-04-25 12:40 Londyn (STN)
  • 2020-04-25 15:55 Reus (REU)

Czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 128

  • 2020-05-06 07:15 Barcelona (BCN)
  • 2020-05-06 10:00 Hamburg (HAM)

11h 40m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 6849

  • 2020-05-06 17:40 Hamburg (HAM)
  • 2020-05-06 18:55 Gdańsk (GDN)

11h 40m / 1 przesiadka

Cena: 339 PLN

FR 6061

  • 2020-04-27 17:35 Gdańsk (GDN)
  • 2020-04-27 20:40 Barcelona (REU)

Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 128

  • 2020-05-06 07:15 Barcelona (BCN)
  • 2020-05-06 10:00 Hamburg (HAM)

11h 40m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 6849

  • 2020-05-06 17:40 Hamburg (HAM)
  • 2020-05-06 18:55 Gdańsk (GDN)

11h 40m / 1 przesiadka

Cena: 348 PLN

FR Wylot

FR 2373

  • 2020-04-25 08:00 Gdańsk (GDN)
  • 2020-04-25 09:15 Londyn (STN)

Czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 9014

  • 2020-04-25 17:10 Londyn (STN)
  • 2020-04-25 20:25 Barcelona (BCN)

Czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 9803

  • 2020-05-05 18:15 Girona (GRO)
  • 2020-05-05 19:30 Londyn (STN)

6h 30m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2372

  • 2020-05-05 21:40 Londyn (STN)
  • 2020-05-06 00:45 Gdańsk (GDN)

6h 30m / 1 przesiadka

Cena: 368 PLN